Postup

Kúpili ste byt, dom a neviete si rady s jeho zariadením, prípadne hľadáte interiérového dizajnéra? Náš tím je tu pre Vás. Dokážeme vyhovieť a splniť Vaše požiadavky či predstavy. Výsledkom je kvalita a profesionálny prístup.

Na prvom stretnutí

Na prvom stretnutí, na ktoré je najlepšie si zarezervovať presný termín, si prineste svoj pôdorys priestoru, ktorý plánujete zariadiť, zrekonštruovať. Práve tu je dôležité naše počúvanie a Vaše rozprávanie o tom, ako by mal priestor vyzerať, čo všetko by v ňom malo byť, jeho farebnosť, použité materiály atď. Na našom štúdiu Vám predstavíme typy materiálov, úchytov, ...

Ďalšia práca je na nás. Dĺžka doby vypracovania vizuálov sa priemerne pohybuje od 7 - 10 pracovných dní. Toto stretnutie je grátis.

Na ďalšom stretnutí

Na ďalšom stretnutí Vám predstavíme Váš možno budúci priestor v podobe vizuálov, ktoré sú veľmi dôležitým aspektom pre dobrý projekt interiéru, pretože viete vopred, ako bude vyzerať Váš nový interiér. 

K vizuálom dostanete odprezentovanú presnú cenovú ponuku, kde je zvlášť rozdelená cena za nábytkovú časť a iné ako napr. spotrebiče, stôl, stoličky, sedačka, konferenčný stolík, svietidlá, drez, batéria, doprava, montáž atď. Prvé vizuály s cenovými ponukami sú grátis (vizuály v nevytlačenej podobe). V prípade ďalších zmien či odkúpenia si 3D vizualizácií je táto služba spoplatnená.

Po odsúhlasení projektu

Po odsúhlasení projektu či jeho ďalších prerábkach sa za projekt platí poplatok vo výške 159 € (vizualizácie, cenové ponuky, 2x zmena v projekte, poradenstvo). Táto čiastka je po podpísaní Kúpnej zmluvy ako mínusová položka vo faktúre. Pokiaľ by ste projekt od nás nežiadali je zdarma v nevytlačenej podobe s cenovou ponukou. Prípadne sa projekt dá od nás zakúpiť.

Cena za inštalačné výkresy je 89 €, pre klienta ktorý podpísal Kúpnu zmluvu sú samozrejme zadarmo.

Po odsúhlasení projektu sa skladá záloha, podpisuje záväzná objednávka tovaru, kúpna zmluva, objednávka na montáž. Osobne chodíme priestor premeriavať a pripravujeme inštalačné výkresy.

Dodacia doba záleží od výberu materiálu a zložitosti, no pohybuje sa od 8-12 týždňov. Tovar Vám zmontujeme a všetko čo dodávame dopájame a oživujeme. Vždy si po sebe upraceme. Naším hlavným dodávateľom pre nábytok je Gorenje, no máme aj svoju vlastnú výrobu a ďalšie s ktorými úzko spolupracujeme.